← Späť

Očakávanie

Projekt je krátkym pozorovaním procesu naplnenia či nenaplnenia očakávania v konkrétnom ľudskom príbehu. Základom pre vznik fotografií bola odpoveď na otázku, čo daný človek očakáva (od seba, od druhých, od svojho života) do najbližšieho obdobia; čo chce, aby zostalo, čo túži, aby sa zmenilo. Kladiem vedľa seba minulosť a prítomnosť, porovnávam. A kdesi medzi obrazom a textom nachádzam skryté dúfanie, ktoré sa stalo, alebo nestalo, alebo sa ešte len stane. 

Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie Laura Štrompachová - Očakávanie
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich SLOVAK PRESS PHOTO, s .r. o. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, videí, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu SLOVAK PRESS PHOTO, s. r. o. je zakázané.
SLOVAK PRESS PHOTO © 2017
Technologickí partneri
Websuport Dynatech
Spojte sa s nami
Facebook G+ youtube Instagram