← Späť
SLOVAK PRESS PHOTO 2015
Portrét
3. miesto
séria fotografií
Martin Bandžák
voľný fotograf

Deti – obete sexuálneho násilia v Kongu

Sexuálne násilie v Kongu je prítomné v každej vrstve spoločnosti. Vo veľkej miere zasahuje deti. Na klinike zdravotníckej humanitárnej organizácie Magna Deti v núdzi v Kinshase tvoria deti až 85 percent všetkých pacientov. Útočníci sú často učitelia, kňazi, susedia, vzdialení rodinní príslušníci. Obete sú vylúčené zo spoločnosti, deti prestavajú navštevovať školu, psychická trauma je u nich obrovská.

Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu Martin Bandžák - Deti, obete sexuálneho násilia v Kongu
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich SLOVAK PRESS PHOTO, s .r. o. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, videí, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu SLOVAK PRESS PHOTO, s. r. o. je zakázané.
SLOVAK PRESS PHOTO © 2017
Technologickí partneri
Websuport Dynatech
Spojte sa s nami
Facebook G+ youtube Instagram