← Späť
SLOVAK PRESS PHOTO 2015
Reportáž
3. miesto
séria fotografií
Martin Bandžák
voľný fotograf

Život po zemetrasení v Nepále

V apríli a v máji roku 2015 zasiahli Nepál dve veľké zemetrasenia, za ktorými nasledovalo ďalších asi 200 menších. Množstvo oblastí ostalo izolovaných od okolitého sveta s kompletne zničenou infraštruktúrou. V jednej z najpostihnutejších oblastí Sindupalchowk boli dediny, ktoré prišli o všetky domy, školy a zdravotné centrá. Ľudia ostali bez strechy nad hlavou, deti bez škôl a všetci bez prístupu k zdravotnej starostlivosti. Ich život sa úplne zmenil.

Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále Martin Bandžák - Život po zemetrasení v Nepále
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich SLOVAK PRESS PHOTO, s .r. o. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, videí, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu SLOVAK PRESS PHOTO, s. r. o. je zakázané.
SLOVAK PRESS PHOTO © 2017
Technologickí partneri
Websuport Dynatech
Spojte sa s nami
Facebook G+ youtube Instagram