← Späť
SLOVAK PRESS PHOTO 2015
Šport
Čestné uznanie
séria fotografií
Matúš Zajac
.týždeň

Pole Dance

Dušana sa rozhodla naplno venovať pole dance a jej ročná snaha vyvrcholila na súťaži o majsterku Slovenska. Fotografie zaznamenávajú jej bežný život, emócie počas tréningov i súťaž počas roka. Pole dancerky sa často hnevajú, keď ich niekto porovnáva so striptérkami. tam každý vždy bude vidieť podobnosť, v pole dance nejde len o krásu tela. Ide o tanec, silu, ohybnosť a prekračovanie vlastných možností. Pri tyči v štúdiu alebo na súťaži vidíte väčšinou dospelé ženy, ktoré predtým nemuseli mať s tancom nič spoločné, zvykli si na komfort, vedia už, čo od svojho tela očakávať a kde majú hranice.  A aj tak sa dostanú tam, kam chcú, cez všetku bolesť, modriny, pády z tyče aj plač. Niektoré hovoria o pole dance ako o posadnutosti. 

Matúš Zajac – Pole Dance Matúš Zajac – Pole Dance Matúš Zajac – Pole Dance Matúš Zajac – Pole Dance Matúš Zajac – Pole Dance Matúš Zajac – Pole Dance Matúš Zajac – Pole Dance Matúš Zajac – Pole Dance
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich SLOVAK PRESS PHOTO, s .r. o. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, videí, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu SLOVAK PRESS PHOTO, s. r. o. je zakázané.
SLOVAK PRESS PHOTO © 2017
Technologickí partneri
Websuport Dynatech
Spojte sa s nami
Facebook G+ youtube Instagram