← Späť
SLOVAK PRESS PHOTO 2017
Svet umenia a šoubiznisu
2. miesto
séria fotografií
Dorota Holubová
voľná fotografka

Red Cat

Nočný život v našom hlavnom meste je niekedy nevídaný. Zákulisie kabaretu je nabité prípravami na pestré autorské show a vystúpeniami rôznych umelcov, od akrobatov, speváčok až po tanečníkov, hercov a hudobníkov. Prípravy, skúšanie, čakanie na vystúpenie, bizarné kostýmy a expresívni herci a herečky, to je zákulisie prvej sezóny nového nočného kabaretu, ktoré provokuje, rozosmieva, dojíma a inšpiruje. Každá noc v zákulisí je niečím výnimočná a je poznačená nevšednou atmosférou ľudí, ktorí robia svoju profesiu s plným nasadením, láskou a nadšením.
Séria fotografií vznikla počas niekoľkých predstavení v zákulisí nového kabaretného klubu s názvom Red Cat na Obchodnej ulici v Bratislave, ktorý založila slovenská herečka Lucia Šipošová.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich SLOVAK PRESS PHOTO, s .r. o. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, videí, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu SLOVAK PRESS PHOTO, s. r. o. je zakázané.
SLOVAK PRESS PHOTO © 2017
Technologickí partneri
Websuport Dynatech
Spojte sa s nami
Facebook G+ youtube Instagram