SK

a:3:{s:6:"locale";s:5:"sk_SK";s:3:"rtl";i:0;s:9:"flag_code";s:2:"sk";}

rtvs.sk: VIDEO – Obrazy zeme- Filip Figel

Obrazy zeme vystavuje fotograf Filip Figel v Galérii Nadácie Slovak press foto. Pokračuje v tradícii fotografa Martina Martinčeka, pretože v popredí jeho záujmu je slovenská ľudová kultúra. Video si môžete pozrieť >> na tomto odkaze.

kutura.sme.sk: Víťazi Slovak Press Photo: Fotografi vytiahli na svetlo tragédie zo Zámockej, Zochovej aj Ukrajiny

Žijeme v časoch plných dramatických udalostí, hovoria víťazné fotografie súťaže Slovak Press Photo. Niekedy tie udalosti vyburcujú človeka k reakcii, zaujatiu postoja, inokedy ho zasiahnu natoľko, až ostane paralyzovaný. Prečítajte si celý článok na >> tomto odkaze.

dennikn.sk: Najlepšie novinárske fotky roka zachytávajú hnev, zúfalstvo a strach, ale aj úsmev 89-ročnej predavačky rýb

Do súťaže novinárskej fotografie Slovak Press Photo sa tento rok prihlásilo 151 fotografov a fotografiek z krajín V4 a z Ukrajiny. Vo štvrtok večer medzinárodná porota oznámila mená ocenených.   Prečítajte si celý článok na >> tomto odkaze.

teraz.sk: Dvanásty ročník súťaže Slovak Press Photo pozná svojich víťazov

Bratislava 21. septembra (TASR) – Slávnostným odovzdávaním ocenení v Primaciálnom paláci v Bratislave vyvrcholil vo štvrtok 12. ročník súťaže novinárskej fotografie Slovak Press Photo 2023.   Prečítajte si celý článok na >> tomto odkaze.

aktuality.sk: Výsledky 12. ročníka SLOVAK PRESS PHOTO

Do súťaže sa prihlásilo 151 fotografov z krajín V4 a Ukrajiny, ktorí spolu zaslali 1495 fotografií. Slávnostné vyhlásenie výsledkov 12. ročníka SLOVAK PRESS PHOTO, spojené s vernisážou výstavy víťazných prác na Hviezdoslavovom námestí, sa uskutoční dnes v podvečerných hodinách v Primaciálnom paláci.   Prečítajte si celý článok na >> tomto odkaze.